Denní školka

je první psí školkou svého druhu.

Byla otevřena v roce 2008, aby uspokojila jak majitele pejsků, tak především pejsky samotné, a to se nám báječně podařilo a daří dodnes.

Těšíme se na každého nového člena "Happy Dog týmu" a vážíme si všech, kteří se k nám vracejí.

  • Co to je psí školka? 

Základní myšlenkou psí školky je eliminovat samotu psů a dopřát jim pobyt v příjemném rodinném prostředí volně ve společnosti ostatních psů a nás dvounožců. Psí obývaček s vchodem na dvorek a rozlehlou zahradu. Neustálý přisun čerstvé vody, krmení dle přání majitelů ve "školní jídelně", pelíšky, hračky, bazén pro osvěžení.

Tím vším se snažíme co nejvíce zpestřit psí život našich klientů, aby se u nás cítili příjemně.

  • Jak to chodí ve školce? 

Pejsci přicházejí do školky od 7 hod. ráno podle toho, jak to vyhovuje majitelům. Ti, co nemají možnost pejska přivézt sami, využívají Happy Dog transport, kdy pejsky svážíme naším "pejskobusem" do školky. Večer opět rozvážíme do jejich domovů.

Ráno přicházejí pejsci do školky, a ti noví na zkušenou, aby zjistili, jak to tu chodí, když by se k nám chtěli přidat. Obykle se tu sejde kolem dvaceti pejsků. Není ovšem úplnou výjimkou ani počet 25, 30, 35...a proč ne? Když je fajn parta, tak tu všichni pospolu dokáží hezky fungovat.

Program není přesně určen. Snažíme se vše přizpůsobovat počtu psů, složení, počasí, stáří i např. poslušnosti. Když se sejde bezva parta, tak vyjedeme na vlastní rozlehlé hřiště, kde jsou umístěné překážky agility a bazén.

  • Časy psí školky jsou po-ne od 7 - 18.45.
  • Pejsky přijímáme v ranních hodinách mezi 7 - 9 hod.
  • Vyzvednutí nejpozději do 18.45.
  • Zakoupené permanentky platí pouze na všední dny.

  • Proč psí školka? 

Každému psovi prospěje změna prostředí a socializace s ostatními. Je to stejné jako u nás...lidí. Člověk, který se lépe adaptuje a dobře vychází s lidmi, to má v životě krapet jednodušší. Pes, který je neustále ve společnosti svého pána si v dospělém věku hůře zvyká na společnost jiných psů, stejně jako na nová prostředí.

Nikdy nikdo neví, jaké okolnosti ho přinutí nechat psa v rukou někoho jiného. Socializovaný pes bude brát změnu jako příjemné zpestření a nebude se trápit, protože ví, že páníček si pro něj zase přijde a navíc bude legrace s ostatními kamarády. V běžném pracovním týdnu, kdy nemáte na psa tolik času, se mu věnujeme my. Nikdo nechce být sám a většina zdravých smečkových psů se do školky ohromně těší a my ostatně taky.:-)

Navíc zde můžete nechat pejska ostříhat, vykoupat, vycvičit.

Není to dost důvodů, proč Psí školku Happy Dog využít? 

  • Pro koho je školka určena

Psí školka má své dveře otevřeny pro jakéhokoliv nekonfliktního pejska s příhlédnutím k aktuální kapacitě a složení.

U psů větších plemen si školka vyhrazuje právo psa nepřijmout bez udání důvodu.