Výcvik


Individuální výcvik

na termínech se domlouváme operativně.

Na hodině je pouze Váš pes. Ten se tak plně soustředí na poslušnost. Později ideální přechod na skupinové lekce, kde se naučí praktikovat naučené dovednosti v přítomnosti ostatních pejsků a dalších rušivých elementů.

Cena 700 Kč/ lekce 45 min.

Skupinový výcvik základní poslušnosti

Pondělí od 18 hod. 

Máte doma raráška, který i přesto, že máte pocit, že ho neustále vychováváte, je pořád rozjívený a nezvladatelný? Místo, aby přiběhl, když ho zavoláte, tak změní směr a pádí za fenkou přes cestu? Skáče na Vás, kdy se mu zamane a Vy se ani nestačíte převlékat? Skáče do postele a na gauč. Žebrá u stolu? 

Hmmm... tak to je čas se zamyslet, milí páníčkové, zda Vašemu mazlíkovi nedat řád, aby Vaše společné soužití začalo být příjemné pro všechny členy smečky, ve které Váš pejsek rozhodně nebude vůdcem, ale bezva parťákem, který velmi rád zaujme pozici "posluchače", protože ví, že za to bude odměněn láskou a pozornou péči od svých nejbližších. 

To vše si řekneme a prakticky vyzkoušíme ve skupinkách pro štěňátka i pokročilé.  

Kapacita ve skupině je do deseti účastníků.

U všech pejsků nám půjde o stejný cíl. Osvojit si návyky spojené s bezproblémovým fungováním v běžném životě, ke kterým patří: přivolání, sed, leh, odložení, chůze na vodítku a bez vodítka včetně překonání základních překážek.

Cena 400,-/ 45 min. Kurzy a termíny

Kurzy pro štěňátka a malé rasy (začátečníci) 


Kurzy začínáme od začátku a postupně přidáváme tak, abychom na konci desáté lekce zvládli základní poslušnost. Na začátku každé lekce shrneme a opakujeme, co jsme se naučili posledně a v další části navazujeme novými cviky.  Pokud přijde nový pejsek v průběhu, je potřeba, aby navázal a rychleji se adaptoval. 

Celkový počet lekcí 10. Možnost předplatného, nebo koupě jednotlivých lekcí. Storno poplatek ve výši 100% v případě omluvy později než 24 hod. před začátkem lekce. Vždy je potřeba si předem místo rezervovat vzhledem k omezené kapacitě.

Individuální slevy pro pravidelné klienty naší školky.

KAPACITA pejsků v hodině je 5. 

CENA

Výhodné předplacení formou kreditu ve výši 4000,- / 10 lekcí. 

Nevyčerpaný kredit je možné využít na ostatní služby psí školky (denní školka, hotel, salon). Platnost kreditu je 6 měsíců od platby. 

Jednotlivé lekce ve skupině                                                                      500,-/ 45 min.

MÍSTO

Cvičíme na našem  cvičišti v Psí školce Happy Dog 

CO S SEBOU

obojek, látkové vodítko cca 1m, malé pamlsky, dlouhé vodítko (stopovačka)


Moc se na všechny čtyř i dvounohé studenty těšíme. :-)
 21 dní pobyt s intenzivním výcvikem a socializací

Chcete spojit výcvik Vašeho pejska se socializací v přítomnosti ostatních psů v příjemném prostředí a zároveň využít pobytu pejska u nás k naplánování vlastní dovolené?  Bez odděleného pobytu v kotci?

Pak není nic jednoduššího, než se objednat na info@psi-skolka.cz nebo vyplnit webový formulář.

Váš pes by měl po tomto výcvikovém pobytu zvládat základní poslušnost s povely: ke mně, k noze, sedni, lehni, chůze u nohy, zůstaň (odložení), překonání základních překážek typu Áčko, kladina, přeskoky.

Přítomnost ostatních psů ve školce ho naučí přirozené disciplíně a hierarchii. Výcvik ho navede k poslušnosti, kterou poté společně prozkoušíme a předáme si informace důležité k Vašemu budoucímu správnému společnému fungování.

Cena 18.000,- 

V ceně je zahrnut pobyt v hotelu na dobu 21 dní, socializace s ostatními psy v denní psí školce, 18 x výcviková lekce v délce 45 min.