Warning: Declaration of kiddy_Walker_Nav_Menu::walk($items, $depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /disk_1/www/cz/psi-skolka/www/wp-content/themes/kiddy/functions.php on line 0
Služby – Psí školka Happy Dog

Služby

Další služby pro vaše miláčky

Salon

Už je zase ta naše bobtailice Martička jako dredová královna… budeme jí muset dát zase do Psí školky vykoupat, vyfénovat, ostříhat. Taky jí tam vyčistí uši, ostříhají drápky. Minule jsme byli moc spokojení, tak se opět vracíme. 

Většinou Martu necháme ostříhat, když je na pobytu v hotelu. To pak dostaneme nazpátek úplně jiného psa… umytého, ostříhaného, vydováděného…prostě Happy Dog. 🙂

Pokud se nemůžete s pejskem do školky dopravit, klidně si ho přijedou vyzvednout a zase Vám ho vrátí zpět. 

Stačí jen napsat email nebo zavolat a není problém se domluvit. 🙂 Mima

Transport

Potřebujeme našeho pejska odvézt k veterináři, na výstavu, na výcvik, na stříhání, na chatu… nemáme ale auto.

V tomhle případě se vždy obrátíme na Happy Dog transport a ti nám vždy vyhoví. Navíc Vám přivezou zdarma granule, nebo jiné chovatelské potřeby. Dovezou Vám pejska i do zahraničí. Dokonce Vám poskytnou doprovod pro pejska i v letadle. 

Prakticky nic není pro Psí školku Happy Dog nemožné a Holky (kluci) z naší školky jsou ochotné.

Tak se nebojte zeptat a uvidíte, že se dohodnete. 🙂

Objednávky nejpozději 24 hod. předem. Expres taxi (méně než 12 hod. předem): přirážka 100%

Výcvik

Základní poslušnost

Máte doma raráška, který i přesto, že máte pocit, že ho neustále vychováváte, je pořád rozjívený a nezvladatelný? Místo, aby přiběhl, když ho zavoláte, tak změní směr a pádí za fenkou přes cestu? Skáče na Vás, kdy se mu zamane a Vy se ani nestačíte převlékat? Skáče do postele a na gauč. Žebrá u stolu? 🙂

 Hmmm… tak to je čas se zamyslet, milí páníčkové, zda Vašemu mazlíkovi nedat řád, aby Vaše společné soužití začalo být příjemné pro všechny členy smečky, ve které Váš pejsek rozhodně nebude vůdcem, ale bezva parťákem, který velmi rád zaujme pozici “posluchače a vykonavače”, protože ví, že za to bude odměněn láskou a pozornou péči od svých nejbližších. 🙂

Jako první kontakt s výcvikem doporučujeme absolvovat minimálně jednu individuální lekci, kde si v klidu povíme zásady správného cvičení s pejskem tak, abyste se mohli dobře soustředit a vše v klidu vyzkoušet. Je to především lekce určená pro majitele, aby při dalších cvičeních ve skupině vše lépe zvládali.

Individuální hodiny domlouváme na so nebo ne ráno (dopoledne)

Pobyt s intenzivním výcvikem

Chcete spojit výcvik Vašeho pejska se socializací v přítomnosti ostatních psů a zároveň využít pobytu pejska u nás k naplánování vlastní dovolené? V příjemném prostředí? Bez odděleného pobytu v kotci?  

Nebo naopak využít intenzivní výcvik se zvykáním na venkovní kotec a pobyt na zahradě? Není problém.

Pak není nic jednoduššího, než se objednat na info@psi-skolka.cz nebo vyplnit webový formulář.

Váš pes by měl po tomto výcvikovém pobytu zvládat základní poslušnost s povely: ke mně, k noze, sedni, lehni, chůze u nohy, zůstaň (odložení), překonání základních překážek typu Áčko, kladina, přeskoky. 

Přítomnost ostatních psů ve školce ho naučí přirozené disciplíně a hierarchii. Výcvik ho navede k poslušnosti, kterou poté společně prozkoušíme a předáme si informace důležité k Vašemu budoucímu správnému fungování.